Kitos draudimo rūšys

Augintinio draudimas

Augintinio liga - viena skaudžiausių nelaimių šeimai. Ji skausminga ne tik emociškai, bet dažnai ir finansiškai. Susirgus Jūsų augintiniui ar patyrus traumai, augintinio draudimas kompensuos išlaidas tiek už veterinarijos paslaugas, tiek išlaidas vaistams.

Jei augintinis pabėgtų, dingtų, būtų pavogtas arba mirtų dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo – bus išmokėta gyvybės draudimo sumą bei apmokėtos protingos bei pagrįstos jo paieškos išlaidos.

Augintinio draudimas kompensuoja ir nuostolius tretiesiems asmenims.


Draudimas nuo erkių ligų

Draudimas nuo erkių ligų atlygina finansinius nuostolius, kai apdraustasis užsikrėtė ir susirgo erkių platinama liga. Gautą draudimo išmoką galėsite panaudoti gydymui ar reabilitacijai.

Erkių sukeliamos ligos:

  • Laimo liga;
  • erkinis encefalitas;
  • erkinis mielitas;
  • erkinis encefalomielitas

Susirgimų įkandus erkei pasitaiko vis dažniau. Nerizikuokite savo sveikata - apsidrauskite!


Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Asmens civilinės atsakomybės draudimas padengs finansinius nuostolius dėl Jūsų, Jūsų šeimos nario, augintinio ar su Jūsų nekilnojamuoju turtu susijusių priežasčių netyčia padarytos žalos kitam asmeniui ar jo turtui.


Užpildykite žemiau esančią formą ir su Jumis susisieks mūsų partnerio specialistas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės apsispręsti dėl Jums tinkamiausio draudimo produkto.

Nemokama konsultacija draudimo klausimais: +370 655 70 255 draudimas@capital.lt
Užklausos forma

Dėl draudimo išmokos įvykus draudžiamąjam įvykiui prašome kreiptis Jūsų draudimo sutartyje nurodytais kontaktais. Išsamesnė informacija bus pateikta Jūsų draudimo liudijime (polise).

Skundų teikimo bei nagrinėjimo tvarka: Skundai dėl finansinių paslaugų teikėjo | Lietuvos bankas (lb.lt)