Laivų ir jachtų draudimas

Capital Insurance - oficialus ERGO draudimo bendrovės atstovas, tarpininkaujantis visais laivų ir jachtų draudimo klausimais.

Laivų ir jachtų draudimas skirtas kompensuoti laivo ar jachtos savininko nuostolius, patirtus dėl avarijos, gaisro, sprogimo, žaibo, vagystės, trečiųjų asmenų veikos bei nenugalimos jėgos (“force majeure”). Šiuo draudimu apdraudžiamos vandens transporto priemonės (kateriai, motorlaiviai, jachtos), jų mašinų įrengimai, techninė įranga, reikmenys, inventorius, asmeniniai daiktai ir kitas turtas. Papildomu susitarimu galime apdrausti kapitono, laivo komandos ir visų kitų laivo įgulos narių įstatymų numatytą asmens civilinę atsakomybę.

Turite laivą ir norite jį apdrausti? Kreipkitės į mus telefonu +370 655 70 255 arba el. paštu ir mes Jums padėsime. Arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir su Jumis susisieksime.


Praneškite apie įvykį internetu: online.ergo.lt/lt/zalos
Jeigu reikalinga pagalba registruojant įvykį, kreipkitės ERGO draudimo telefonu 1887 (skambinant iš užsienio +370 5 2683 222). Visais su žalomis susijusiais klausimais rašykite el. paštu zalos@ergo.lt

Skundai dėl draudimo agento veiklos  gali būti pateikiami tiesiogiai draudimo agentui arba draudimo įmonei. ERGO Insurance SE Lietuvos filialo skundų nagrinėjimo tvarka pateikiama ERGO Insurance SE Lietuvos filialo internetiniame puslapyje adresu https://www.ergo.lt/teisine-informacija/vartotoju-gincai-su-finansu-rinkos-dalyviu/

Draudimo agentų klientui (draudėjui) pateikiama informacija: ATSISIŲSTI